איך להוסיף אדם נוסף לניהול עמוד הפייסבוק

ולמה זה בכלל טוב …

זה טוב משהגענו לשלב בו יש צורך באדם נוסף שיעזור לנו בניהול הפעילות השוטפת בעמוד (פרסום תכנים, מעקב, מענה לפניות, לתגובות וכו), וזה חשוב לא פחות בכדי להבטיח את עצמכם למקרים בהם חשבון הפייסבוק שלכם נפרץ, שכחתם את סיסמת הכניסה אליו, או כל איכסה אחר שעשוי להשבית את האפשרות שלכם לפעול באמצעותו. מכיוון שעמוד עסקי מופעל על ידי החשבון הפרטי שלכם – במקרה כזה לא תהיה לכם שום אפשרות להמשיך לתפעל אותו ולשלוט בקורה בו.

› שותף לניהול שוטף של העמוד

אם החלטתם לצרף אדם נוסף כדי שיעזור לכם בניהול השוטף של העמוד – תוכלו לבחור אם לתת לו הרשאה לפעילות מלאה בעמוד כ"מנהל", או רק הרשאה חלקית כעורך, מפרסם, מנחה וכו'. את פירוט התפקידים השונים והרשאות הפעילות שלהם תוכלו לראות כאן »»

› צירוף אדם נוסף לתפעול העמוד לצורכי אבטחה

האדם אותו תצרפו לניהול העמוד צריך להיות כמובן בעל פרופיל אישי בפייסבוק, ובעיקר – מישהו שאתם סומכים עליו. זה יכול להיות חבר, קולגה, בן משפחה, וכן – גם פרופיל פיקטיבי שפתחתם לצורך העניין או לכל צורך אחר.
תפקידו צריך יהיה שיוגדר כ"מנהל" משום ש
במקרה ונפרץ חשבון הפייסבוק הפרטי שלכם ונחסמה בפניכם הגישה אליו, רק "מנהל" עמוד יוכל להסיר את הפרופיל הפרוץ מתפקידו כמנהל בעמוד, ולצרף אתכם, עם הפרופיל החדש שתפתחו, לניהול העמוד. 

איך עושים:

1. נכנסים להגדרות בעמוד העסקי.

2. מהעמודה הימנית בוחרים בתפקידים בדף.

3. עוברים לשדה בו רשום הקלד/י שם או כתובת דוא"ל.
אם האדם אותו רוצים להוסיף הוא חבר פייסבוק שלכם – מתחילים להקליד את שמו ובוחרים אותו מתוך רשימת השמות שתפתח. אם אינו חבר פייסבוק שלנו – מקלידים את כתובת המייל שלו.

4. נלחץ על החץ שמימין למילה עורך ומתוך הרשימה שתפתח נבחר את התפקיד אותו החלטנו להקצות לאותו אדם.

5. נלחץ על שמירה.
בחלון שיופיע נקליד את סיסמת הכניסה שלנו לפייסבוק לצרכי אימות ואבטחה.

בהצלחה !

לטיפים נוספים, תגובות ושאלות – מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק »»

~ ~ ~ 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.