חסימת הזמנות בפייסבוק

רגע לפני שאתם יוצאים בסטטוס אזהרה-לפני-ניתוק הממוען לכל אותם חברי פייסבוק שלא מפסיקים לחזור ולהזמין אתכם להצטרף לכל מיני משחקים מעצבנים*… רגע לפני שאתם מחליטים לתעב וללכלך על חבר-פייסבוק שלא מפסיק להזמין אותכם לאירועים שלו… רגע לפני עצרו ובקרו כאן
https://www.facebook.com/settings?tab=blocking
חסימה פשוטה ואתם חופשיים ממטרדים…
והחבר ? לא ידע ולא ירגיש.

* זה לא באמת שאותם חברי פייסבוק כל כך להוטים לצרף אתכם למשחק ושולחים לכם שוב ושוב הזמנות – זה היישום עצמו שברגע שנרשמים אליו, אוטומטית מקבל ממכם את ההרשאה לפעול, לפרסם ולשלוח הזמנות בשמכם.

אז איך עושים :

נכנסים להגדרות החסימה שלכם באמצעות הקישור שכאן »»
ובוחרים באפשרות החסימה הרצויה:

1. אפשרות חסימת הזמנות של משתמשים מאפשרת לכם להפטר מכל אותן הזמנות חוזרות על עצמן להצטרף למשחקים ושאר יישומים המגיעות מחבר פייסבוק מסוים. רשמו את שם החבר בשדה השם, בחרו את שמו מתוך רשימת השמות שתופיע לכם , ולחצו על מקש ה Enter.

2. אפשרות חסימת הזמנות לאירועים מאפשרת לכם לקבוע כי חבר פייסבוק מסויים לא יכול להמשיך ולהזמין אותכם לארועים שיצר. רשמו את שם החבר בשדה השם ולחצו על מקש ה Enter לבחירת שמו מתוך רשימת השמות שתופיע לכם.

3. אפשרות חסימת יישומים מאפשרת לכם לקבוע כי יישום או משחק מסויים לא יוכלו ליצור עמכם קשר או לפנות אליכם בפרסומים והצעות. רשמו את שם היישום/המשחק בשדה השם ולחצו על מקש ה Enter לבחירת שמו מתוך רשימת היישומים שתופיע לכם.

4. אפשרות רשימת גישה מוגבלת מאפשרת לכם לקבוע מי מחבריכם לא יהיה חשוף לפרסומים הפרטיים שאתם מפרסמים. לחיצה על ערוך רשימה תאפשר לכם לבחור את שם חבר הפייסבוק מתוך רשימת החברים שלכם.

5. אפשרות חסימת משתמשים מאפשרת לכם לקבוע כי משתמש פייסבוק כלשהו, לאו דווקא מבין חברי הפייסבוק שלכם, לא יכול לראות את הפרסומים שלכם בפייסבוק ולא יוכל גם ליצור עמכם קשר או להציע לכם חברות. מקלידים את שם המשתמש או את כתובת המייל שלו בשדה הריק ולוחצים על הכפתור הכחול שלצידו.

6. אפשרות חסום דפים מאפשרת לבטל קשר עם דף (עמוד עסקי/אוהדים) אשר עשיתם לו בעבר לייק ואינכם מעוניינים עוד לראות את פרסומיו.

בהצלחה !

הצלחתם ? שתפו והעבירו הלאה »»
אולי גם חבריכם ימצאו בכך תועלת !

לטיפים נוספים, תגובות ושאלות – מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק »»

 


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.