אני או העמוד העסקי שלי ?

יצרתם לעצמכם עמוד עסקי (או בשמו האחר – דף אוהדים) בפייסבוק ? מעולה !!
זה אומר שיש לכם כרגע שתי ישויות פייסבוקיות קשורות, אך נפרדות: הפרופיל האישי שלכם והעמוד העסקי.
בכדי שעמוד הפייסבוק העסקי שלכם יתפקד כראוי והתכנים בו יחשפו לאוהדים ולמבקרים בו, עליכם לשים לב כי כאשר אתם מעלים בו תכנים (סטטוס, תמונות, ארועים, וכו..) לא מספיק לגשת לעמוד ולכתוב בו, עליכם לוודא כי אתם עושים זאת כשאתם מזוהים על ידי פייסבוק כעמוד העסקי ולא כפרופיל האישי.
אם תפרסמו תכנים בעמוד העסקי שלכם כשאתם מזוהים כפועלים מתוך הפרופיל האישי, יזהה אותכם פייסבוק כאחד הגולשים המבקרים בעמוד ולא כמפעיליו, התכנים שתעלו לא יופיעו על קיר העמוד העסקי אלא בפינה צדדית בה מופיעות תגובות האוהדים, ומכאן שלא יחשפו בפני קהל האוהדים והמבקרים בעמוד.

אז איך עושים:

דרך אחת לבחור תחת איזו מהישויות לפעול היא: היכנסו לעמוד העסקי שלכם והמתינו כמה שניות עד שיופיע בראשו הכיתוב אתה מפרסם, מגיב ומסמן אהבתי כ(כאן יופיע שם הפרופיל האישי שלכם) – שנה ל(כאן יופיע שם העמוד העסקי). לחצו על שם העמוד העסקי בכדי לפעול ולפרסם מתוכו/בשמו. (אלא אם כן כמובן פייסבוק כבר זיהה אותכם כפועלים בשם העמוד העסקי שאז אין צורך לשנות דבר).
חשוב: אל תשכחו לשוב לשורת הכיתוב הזו בכדי לשנות ולחזור לפעול מזוהים כפרופיל האישי.

דרך שניה: חפשו את סימן גלגל השיניים המופיע על גבי הפס הכחול שבחלקו העליון של מסך הפייסבוק ולחצו עליו. בחלקו העליון של התפריט שיפתח בפניכם, תחת הכותרת השתמש בפייסבוק כ:, יופיע שם העמוד העסקי שלכם. לחצו עליו. אתם מזוהים ופועלים כעת כעמוד העסקי שלכם.
גם כאן חשוב: אל תשכחו לחזור אל גלגל השיניים ולבחור הפעם בשם הפרופיל האישי שלכם כדי לחזור ולפעול מתוכו.

דרך שלישית: דברו איתי… (:

בהצלחה !

שתפו והפיצו! אולי גם חבריכם ימצאו בכך תועלת.

לטיפים נוספים, תגובות ושאלות – מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק »»

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.