איפה איפה איפה …איפה העוגה

אם אתם עובדים עם Gmail, מנהלים באמצעותו גם את רשימת אנשי הקשר שלכם, ולפחות לגבי חלקם חשוב לכם לדעת מתי חל יום ההולדת שלהם  – ניתן כעת להוסיף מידע זה לכרטיס איש הקשר, ואף לסנכרן נתון זה עם לוח השנה כך שיופיע גם שם.

איך עושים:

1. בכרטיס איש הקשר תראו כי מופיע שדה Birthday (יום הולדת). אם לא מופיע – לחצו על כפתור ה Add והוסיפו אותו. מלאו שדה זה בתאריך יום ההולדת של איש הקשר לפי המבנה הבא: MM/DD/YY (שתי ספרות לחודש, לוכסן, שתי ספרות ליום, לוכסן, שתי ספרות לשנה) או במידה ואתם ביומן בשפה העברית לפי המבנה DD/MM/YY. לסיום לחצו על מקש ה – Enter.

2. עברו ללוח השנה (כאן »») ולחצו על איור גלגל השיניים המופיע בחלקו העליון של המסך. מתוך התפריט שיפתח לכם בחרו באפשרות Settings (הגדרות).

3. בתוך מסך ה Settings (הגדרות) עברו ללשונית calendars (יומנים) וחפשו בה, בצידו הימני של המסך, את הקישור Browse interesting calendars (דפדף ביומני מעניינים).

4. בתוך המסך החדש שיפתח בפניכם עברו ללשונית More (עוד), ובחרו באפשרות Subscribe (הירשם) המתייחסת ל Contacts' birthdays and events (ימי הולדת ואירועים של אנשי הקשר).

5. אם תחזרו ללוח השנה תוכלו לראות כי מופיעים בו כעת תאריכי ימי ההולדת.

6. רוצים התראה כמה ימים/שעות לפני כן ? כאן לגוגל יש עדיין עבודה לעשות. ובנתיים גם לכם… – לחצו על הודעת יום ההולדת בלוח השנה, ומתוך החלון הקטן שיפתח מולכם בחרו באפשרות Copy to my calendar.(העתק אל היומן שלי). מסך הארוע שנפתח מאפשר להגדיר כי זה ארוע חוזר (Repeat) כל שנה, כמה זמן לפני כן תקבלו את ההתראה, כיצד, ועוד…

7. זהו בעצם. נשאר לכם רק לחשוב על מתנה / ברכה / עוגה …

 בהצלחה !

שתפו והפיצו! אולי גם חבריכם ימצאו בכך תועלת.

לטיפים נוספים, תגובות ושאלות – מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק »»

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.