לינקדין: המראה החדש של PYMN

אם אתם מאותם שמחפשים להרחיב את רשת הקשרים שלהם בלינקדין, סביר שנתקלתם במראה החדש שלבשה לאחרונה רשימת האנשים שאתה אולי מכיר  (People You May Know).

המראה החדש הוא רק חלק קטן מהשינויים שמביאה איתה גרסת הבטא של היישום, אבל הוא כמובן הבולט מכולם. ובעיקר המעבר מתצוגת רשימת אנשים המאורגנת בטור אחד, בתחתיתה אפשרות מעבר להמשך הרשימה בעמוד הבא, לתצוגת רשימת אנשים המאורגנת בשני טורים מקבילים כשהגעה לתחתיתה טוענת אוטומטית את המשך הרשימה עד בלי סוף (endless scroll) ומובילה אותנו הישר אל תוך טרנד ה One-Page-design.

סקרנית לשמוע מה דעתכם, אם בתור משתמשים ואם בתור אנשי חווית משתמש, על השינוי הספציפי הזה – האם לטובה או שמא … אפססס לא ממש ?

מוזמנים להגיב כאן, או להצטרף לדיון שהתפתח בקבוצת חווית משתמש ישראל בפייסבוק ››››

ישן People You May Know old look

אל מול

חדש
People You May Know new look

2 מחשבות על “לינקדין: המראה החדש של PYMN”

 1. מטרת הדף היא זיהוי של אנשים שאני מכיר. התצורה השניה מנצלת את המסך טוב יותר, ולראייה, אותה כמות רשומות, רק שהתמונות הרבה יותר גדולות והרבה יותר קל לזהות אנשים שאני עשוי להכיר.
  נראה לי כמו שינוי מבורך ששיפר את הנוחות בביצוע של הפונקציונאליות שהדף מאפשר.

  הגב
  • אם אכן זוהי מטרת הדף, טל, שאז השינוי לתצוגה ממוקדת תמונה הוא אכן נכון.
   אבל אם זו אכן המטרה מדוע נכללים בה אותם אנשים שאיני מכירה והם קשורים אלי רק ברמה שניה או שלישית של קשרים ואף מאפשרים לי ליצור איתם קשר ? האם רק מתוך ההנחה שאולי אכיר אותם ולא מתוך הרצון לאפשר לי ליצור איתם קשר רק בשל התפקיד אותו הם ממלאים שעשוי לעניין אותי מבחינה עסקית ?

   אשמח לדעתך גם בנוגע למעבר לתצוגה בת שני טורים. האם הוא נכון (לי אישית מאוד לא נח לסקור כך רשימות. הזגזוג הזה בין ימין לשמאל מאוד לא טבעי לי.).
   ומה לגבי הרשימה הנגללת עד בלי סוף ?

   הגב

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.